Sabah Sohbeti

admin     29-11-20     Sohbet Odaları     Sabah Sohbeti     104 Defa Okundu

Sabah Sohbeti

Ücretsiz bir şekilde burada çok güzel sohbet sohbeti yapılmakta gelmek istersen giriş yap güzel bir nick al. gel sende katıl aramıza.

Şimdi Sizleri Affili Sözlerle kandırmaya gerek yok, doğru olan bir şeyle söylemek istiyorum, abi hiç kimse demesin bana sabah erken kalkıyorum mutlu kalkıyorum diye, Çalar saatimiz bile bizi kaldırırken bıkıyor hani deriz ya ahh ahh dili olsa da söylese, annemiz kaldırıyor mesela ya anne bir dakika, daha uyuyayim lütfen, veya arkadaşlarımız kaldırıyor hadi olum işe geç kaldık kalk kalk (: böyle aslında güne merhaba diyoruz, ve kalkıyoruz işe gitmek zorundayız evet, otobüste veya servis aracında canımız sıkılıyor müzik dinlemek istiyoruz vede

Sanal sohbet sitelerine giriş yapıyoruz işte tam bu sırada, Afyon patlamamış şekilde katılımlar sağladığımız zaman burada sohbetin tadı çıkıyor hani diyoruz ya bir çay bir simit, miss gibi deniz kokusu bunu yapan aramızda var mı ? bence yok, çünkü hepimizin gayesi vede bir hayatı söz konusu pembe sözlerle kandırmaya gerek var mı insanları? bence yok, sence? doğrusu olan bu değilmidir, heh şimdi konumuza gelelim uzak yollara gidiyoruz iş için belki 5 km belki 7 km birde buna trafik eklendimi anam anam. çekilmiyor o yol hadi sende gel bizlerle burada dertleş çok güzel bir ortam sağladık vede burada arkadaşlarımız sabahları çok güzel sohbetler çeviriyor üyelik yok abonelik yok sende gelmek bizlerle muhabbet etmek ister misin?

Şu Konular ilginizi çeke bilir :


En Güzel Sohbet Ortamı

– Peki Ücretsiz olarak burada bizler neler yapıyoruz aslında sorumuz çok basit. siz kardeşim ne istiyor sunuz? adam akıllı sohbet etmek mi dertleşmek mi gel kapım sana sonuna kadar açık farklı niyetli düşünüyorsan işte kadın düşürürüm şöyle böyle biz bunlara izin vermiyoruz kardeşim. bizim burada tek amacımız güzel bir ortam sağlamak vede değerli kullanıcılarımızla Aile Ortamı Sağlamak bunu sen gördüysen şayet zaten bizimle takılmak istersin sahi neredesin? Ücretsiz olarak burada bizimle birlikte muhabbet etmeye başla sende en güzel şekilde chat katılımlarını sağla.

Sabah Sohbeti

Sabah Sohbeti

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?© Copyright 2020 - Tüm hakları saklıdır.