Vildan Yine Yoksun Sözleri

admin     10-07-20     Genel     Vildan Yine Yoksun Sözleri     99 Defa Okundu

Vildan Yine Yoksun Sözleri

– Gerçekten çok güzel bir parça. Vildan Yine Yoksun Sözleri Sizleri beklemekte Sohbet Odaları sitesi.

Kaliteli sohbet sitesi sizler için Elimizden geleni yapmaktayız. hadi gel Canlı Sohbet sitesi Vildan Yine Yoksun Sözleri Canlı Sohbet Odaları sitesi sizler için elimizden geleni yapmaktayız. hadi gel https://www.sohbetgemisi.com Hadi sende gel Ücretsiz sohbet et.

Yine yoksun Kapında Kölen olurdum inan. Ama yoksun. Yarınlardan bize umut var derdin şimdi yoksun Paramparça sevgimizden başka ne kaldı elimizde yine yoksun Kapında kölen olurdum inan ama yoksun Yarınlardan bize umut var derdin ama yoksun. paramparça sevgimizden başka ne kaldı elimizde. şimdi yoksun. Kapında Kölen olurdum inan. Ama yoksun Yarınlardan bize umut var derdin. Ama yoksun. Paramparça sevgimizden başka ne kaldı elimizde Seni senden başkası çözemez Seni sen bile taşıyamaz ken beni de yakma yapma ne olur ne olur beni de bana bırak.


Dokunduğum her şeyde ve her yerde yalnız sen varken şimdi yoksun Özledim Özledim.. bilsen nasıl özledim. ama yoksun. gözden ırak gönülden ırak inanmazdım doğruymuş. Dokunduğum her şeyde ve her yerde yalnız sen varken şimdi yoksun. Özledim özledim bilsen nasıl özledim. ama yoksun..

Vildan Yine Yoksun Sözleri

Vildan Yine Yoksun Sözleri

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?© Copyright 2020 - Tüm hakları saklıdır.