Online Sohbet

admin     04-09-20     mobil sohbet     Online Sohbet     68 Defa Okundu

Konu Başlıklarımız

Online Sohbet

– Ücretsiz bir Chat sitesi olarak sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız. Online Sohbet Sayesinde yeni Arkadaşlıklar edin.

Kaliteli bir sohbet sitesi sizler için açık en iyi şekilde chat yapmanız için elimizden geleni yapmaktayız hadi sende gel çok güzel bir muhabbet sitesine katılım sağla ücretsiz olarak giriş yaptığın sohbet sitesi https://www.sohbetgemisi.com dostlukların pekiştiği yer. ücret ödeme abonelik üyelik gibi bir saçma zımbırtı şeyler yok yani sizler özel bilgilerinizi girmek zorunda değilsiniz sizlere nacizane bir hatıratma yapmak istiyorum. siz değerli kullanıcılarımız bir çok Arkadaşlık siteleri açıldı vede sizlerden üye olunmasını istiyor. birde Kredi kartı bilgileriniz de gerekli olduklarını söylüyorlar. tamam bişi olmaz kredi kartım telefonuma bağlı onay mesajı geliyor diye düşünüyorsunuz bununda farkındayım ama bazı sistemler var ki telefonunuza onay kodu gelmeden direk çekim sağlaya biliyorlar. yani sizlere önergem şu. bilgilerinizi paylaşmayın. mesela benim bir arkadaşımın başına şu geldi anlatmak isterim Okumak isterseniz tabi : bir arkadaşım Sanal Arkadaşlıklar nasıl olunur bilmiyor googleye İstanbul Bayan Arkadaş sitesi yazıyor karşısına çıkan ilk siteye tıklıyor işte üye ol üyelerimizle konuş kredi kartı bilgilerinizi girin 5 tl ye iyi bir paket alın gibisine bir çok reklamlar çıkıyor tabi bizim arkadaş üye oluyor olurkende kredi kartı bilgilerini giriyor 5 tl bişi değil diyor. 1 2 ay böyle takılıyor yeni arkadaşlık ediniyor ama cam yok ses yok sadece yazışma 2 ci aydan sonra site kapanıyor. ve bir bakıyor ki kredi kartından epey yüklü miktarda para çekilmiş. nereden bilecek ki mahkeme vs neyse parasını alsa yine iyi kaptırdığından fazla mahkeme avukatlara veriyor. ağlancak halimize gülüyoruz neredeyse 🙂 yani işin özü sizler burada chat yapın muhabbet edin.

Şu konular ilginizi çeke bilir :


Online Sohbet Ortamı

Kaliteli olarak Sizlerle birlikte en iyi şekilde Sende çok güzel muhabbet et. Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte. sizleri beklemekteyiz hadi sende chat yap muhabbet et. Hadi chat chut yap Mobil Sohbet Sayesinde IOS Android akıllı cep telefonlarınızda buluşa bilirsiniz. Radyo dinle oyun oyna. Chat Sitesinde sizleri içindeyiz.

Online Sohbet

Online Sohbet

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?© Copyright 2020 - Tüm hakları saklıdır.